1

Raporlama İle Süreçlerinizi Gözlemleyin!

Envanterim, raporlama modülü sayesinde ürünlerinizin güncel ve geçmiş durumu hakkında bilgi alabileceğiniz bir kontrol yazılımıdır.

İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR

Detaylı Raporlama Oluşturma

Detaylı Raporlama Oluşturma

Raporlamasını yapmak istediğiniz ürünleri servis ve ürün bazında ana başlıkları altında gruplama imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar istedikleri segmentasyonda ürünlerle alakalı detaylı listelemelere erişebilirler.

Ürün Bazlı Raporlama

Ürün Bazlı Raporlama

Ürün bazlı hazırlanan raporlamalarda ürünün adına, marka ve modeline göre filtrelemeler uygulanmaktadır. Bu filtrelemelerde girilen içeriği otomatik olarak tamamlama özelliği bulunmaktadır.

Servis Bazlı Raporlama

Servis Bazlı Raporlama

Servis Bazlı Raporlamalarda ürünün kullanıldığı ana servis ve onlara bağlı olan alt servislere göre filtrelemeler gerçekleştirilmektedir. Burada da yukarıdaki maddede belirtildiği gibi otomatik tamamlama özelliği bulunmaktadır.

Raporların Dışarı Aktarımı

Raporların Dışarı Aktarımı

Filtrelemeler sonrasında listelenen ürünlerin excel formatında çıktılarının alınması sağlanmaktadır. Excel dökümanı ürünün adı, marka, modeli ve seri numarası, kullanıldığı servisler ve performans bilgilerini içermektedir. Performans bilgisi demirbaşlardan sorumlu olan ekipler için çok değerli bir anlama karşılık gelmektedir.

Ürünlerin İçeri Aktarımı

Ürünlerin İçeri Aktarımı

Mevcut şirketinizde eğer herhangi bir ürün takip sistemi bulunmuyorsa ve mevcut ürünler şu ana kadar Excel formatında tutulmuşsa, bu kayıtların sistemimize eklenmesi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu özelliğimiz sayesinde hızlı bir şekilde verilerinizi anlamlaştırma ve sistemde gözlemleme imkanı sunmaktayız.

Yedekleme Yönetimi

Yedekleme Yönetimi

Sistemde kayıtlı olan ürünlerin herhangi bir sorundan dolayı silinmemesi amacıyla belirli periyotlarla yedekleme işlemi yapılmaktadır. Ancak müşteri ihtiyacına göre sistemde bulunan Dump Oluştur özelliği sayesinde ürünlerinin tüm kaydını istediği zaman alabilir.

Bakımı Yaklaşan Ürünlerin Yönetimi

Bakımı Yaklaşan ve Garantisi Geçmiş Ürünlerin Yönetimi

Bu modül sayesinde bakımı yaklaşmakta olan ve garantisi geçmiş olan tüm ürünlerin kaydı listelenmektedir. Burada kalan gün sayısı bilgisi de görüntülenmektedir. Bu alan tamamen dinamik olarak Ayarlar sayfasında bulunan güncellenen gün bilgilerine göre değişebilmektedir.

1