1

Mobil Uygulama ile Her Yerden Erişim!

Envanterim Mobil, şirketinize ait tüm ürün kayıtlarınızı mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla takip etmenizi sağlayan inovatif bir mobil uygulamadır.

İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR

Kurumsal Hafıza Oluşturma

IMEI Kaydı İle Kayıtlara Erişim

Envanterim uygulamasında sisteme çalışanın IMEI kaydı girilerek tüm içeriklere pratik olarak erişmesi hedeflenmektedir. Böylelikle kullanıcının her seferinde kendisine tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girişine gerek duyulmamaktadır. Ancak sistemimiz istenirse kullanıcı adı ve şifre ile girişi de mobil uygulamada desteklemektedir.

Rol Bazlı İçerik

Rol Bazlı İçerik

Envanterim mobil uygulaması ile birlikte tüm kayıtlara kullanıcılara tanımlanan izinler kapsamında erişime izin verilmektedir. Örneğin kullanıcıya sadece ürün detayına erişim izni verilmişse, ürünün yetkilisi hakkında herhangi bir bilgi görüntülenmesine izin verilmemektedir.

Yetkili İle İletişim

Yetkili İle İletişim

Envanterim mobil uygulamasında taratılan ürünlerde yetkili kişi ile alakalı e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri tanımlı ise, direkt olarak arama veya mail atma butonları uygulamada görüntülenmektedir. Ayrıca yetkili kişinin ad, soyad ve ünvanı gibi bilgileri tutulmaktadır.

Teknik Servis Logları

Teknik Servis Logları

Envanterim uygulamasında taratılan ürünün teknik servisleri ile alakalı herhangi bir içerik varsa, tümünün görüntülenmesi hedeflenmektedir. Hazırlanan modül sayesinde müşteriler, hangi ürünlerde ne tip bir sorun olduğunu en ince detayına kadar gözlemleyebilir.

Ürün Aksesuarları Yönetimi

Ürün Aksesuarları Yönetimi

Envanterim mobil uygulamasında taratılan ürün ile alakalı kalibrasyon esnasında sorulması planlanan sorularla alakalı kayıtlar görüntülenmektedir. Bu sorulara verilecek cevaplarda aynı şekilde mobil uygulama üzerinden yürütülmektedir.

1