1

Rol Bazlı Kullanıcı Yönetimi

Envanterim yazılımı kullanıcıları rol bazında tutarak, erişimi olması gereken alanlara izin verme mekanizmasına göre çalışan güvenilir bir sistemdir.

İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR

Kullanıcı Kaydı Oluşturma

Kullanıcı Kaydı Oluşturma

Envanterim sisteminde sunulan limitasyona uygun olarak istenilen miktarda kullanıcı kaydı oluşturulmaktadır. Kullanıcılara atanan kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile sisteme erişimleri saniyeler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kullanıcılar sisteme giriş yaptıktan sonra kendilerine ait şifre bilgisini rahatlıkla Profil sayfalarından güncelleyebilmektedir.

Rol Bazlı Gösterim

Rol Bazlı Gösterim

Sistemde sayfalar tamamen kullanıcının yetkilendirildiği modülleri görebilecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca kullanıcıya verilen yeni kayıt oluşturma, silme veya güncelleme gibi bir çok modüler fonksiyonelite Super Admin olarak tanımlanan ana kullanıcı tarafından kontrol edilmektedir.

Aktiflik Yönetimi

Aktiflik Yönetimi

Envanterim sistemine kayıtlı olan herhangi bir kullanıcının sisteme erişimini kesmek istediğinizde tek yapmanız gereken kullanıcının aktiflik durumunu pasif mode çekmenizdir. Sonrasında hem mobil uygulamadan hemde web üzerinden programa erişimi tamamen engellenecektir.

Tekil E-mail ve Kullanıcı Adı Kaydı

Tekil E-mail ve Kullanıcı Adı Kaydı

Tekil kullanıcı kayıtlarının email ve kullanıcı adı bilgilerine göre ayarlanması sistem tarafından sağlanmaktadır. Böylelikle kayıtlar arası çakışma sorunu giderilmiştir. Ayrıca kullanıcı şifresini unuttuğu anda sisteme kayıtlı Admin tarafından gerekli güncellemenin yapılması sağlanmaktadır.

1