1

Kalibrasyonu Yaklaşan Kayıtları Takip Edin!

Envanterim, şirketinize kayıtlı olan ürünleriniz ile alakalı kalibrasyon hizmetini rahatlıkla takip edebileceğiniz bir yazılım çözümüdür.

İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR

Grafiksel Gösterim

Grafiksel Gösterim

Kalibrasyonu yaklaşan ve garantisi bitmek üzere olan ürünlerin miktarını grafiksel olarak yazılıma giriş yapmanız ile gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı yani herhangi bir sorunu olmayan ürünler ile alakalı bilgilerde detaylı olarak bu grafikler üzerinde gösterilmektedir.

Alarm Sistemi

Alarm Sistemi

Envanterim yazılımında bulunan alarm sistemi sayesinde uygulamaya giriş yapmanız ile birlikte üst köşede yanıp sönen bir uyarı mesajı ile karşılacaksınız. Bu sistem sayesinde ürünlerinizde kalibrasyon problemi bulunduğu ve bunları tekrardan gözden geçirmeniz ile alakalı bilgi görüntüleyeceksiniz.

Kalan Süre Bilgisi

Kalan Süre Bilgisi

Hazırlanan modül ile birlikte kalibrasyonu yaklaşmakta olan ürünler ile alakalı detaylı bilgi sayfada listelenmektedir. Ayrıca ürün ile alakalı kalan süre bilgisi de sistemde geri sayıma uygun olarak görüntülenmektedir. Kalan sürenin ne kadar gün önceden bildirilmesi gerektiğine yönelik bilgi dinamik olarak Ayarlar sayfasından güncellenebilinmektedir.

1