1

İşlem Logu İle Güvenlik Üst Seviyede!

Envanterim, işlem logu kullanılarak ürünler ile alakalı veri güncelleme ve girişlerinin nasıl olduğunu takip etme imkanı sunan bir yazılım çözümüdür.

İLETİŞİME GEÇİN FİYATLAR

Log Oluşturma

Log Oluşturma

Envanterim, sisteme giriş veya çıkış gibi audit loglarının tutulmasını sağlamakta, ayrıca ürünlerle alakalı herhangi bir güncelleme yada silme olduğu zaman kayıt olarak sisteme atılması sağlanmaktadır. Hazırlanan audit loglar sayesinde olası hatalı içeriklerde problemin kimin tarafından ne zaman gerceklestirildiği ile alakalı bilgi tutulmaktadır.

Filtreleme Özelliği

Filtreleme Özelliği

Filtreleme Özelliği sayesinde kullanıcı loglarının istenilen kriterlere göre filtrelenip görüntülenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle herhangi bir kullanıcının yaptığı işlemlerle alakalı kayıtlar filtrelenerek görüntülenmektedir. Filreleme işlemi belirlenen zaman aralıklarında da görüntülenebilinmektedir.

Dışarı Aktarma Özelliği

Dışarı Aktarma Özelliği

Envanterim, filtreleme sonucu ortaya çıkan tüm audit logları Excel formatında çıktı olarak vermektedir. Böylelikle sistemde oluşan audit logları belirlenen aralıklarla Excel olarak sistemden çıktı olarak alınmaktadır. İstenilen kullanıcılar ile paylaşımda gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Kontrolü

Güvenlik Kontrolü

Sistemde gerçekleştirilen tüm işlemlerin kayıt altına alınması, yazılımımıza olan güveni yüksek seviyede tutmaktadır. Yetkili kişilerin istedikleri zaman karşılaşılan hatalarla birlikte rollup back yaparak önceki kayda geri dönmesi sağlanmaktadır. Bu özellik ile ürünlerin geçmiş bilgileri sürekli olarak tutulmaktadır.

1